Již pátým rokem se věnuji tvorbě grafického designu, který kombinuji s hand-letteringem a ilustracemi, abych pomohl mým klientům se odlišit od konkurence. Mým cílem je vyrobit produkt, nad kterým se klienti zastaví a nebudou od něj moci odtrhnout oči. Pomocí správných barev, trefných ilustrací a hlavně krásného písma vyjadřuji filozofii a cíl firmy. Tento ručně zpracovaný design dokáže nejenom zaujmou pohledem, ale zasáhnout i srdce a pocity.

Mé zaměření na univerzitě mi dalo možnost získat informace z teorie barev a kompozice. Díky tomu je design funkční a atraktivní. Samozřejmě praxe bývá důležitější než teorie. Rok jsem každý den věnoval čas, abych kreslil písmena, slova nebo hesla, pouze pro vlastní zdokonalení. Pomohlo mi to zjistit, co funguje, co ne, a jak porušit pravidla, aby vzniklo originální a autentické dílo. A protože miluji svoji práci, i nyní využívám svůj volný čas pro trénink a cvičení kresby.

Všechny získané zkušenosti bych rád využil právě na váš projekt a dovedl ho do zdárného konce s obrovskou přidanou hodnotou. Stačí vyplnit můj formulář nebo využit kontaktu níže.

Don’t be a Puppet
Break away from your comfort zone
Comfort zone
Passenger
Explore more
Explore more
Practice makes perfect
Practice

Kontaktujte mě
Ano chci se přihlásit k odběru novinek!

Pole označená * jsou povinná.