vytvořme spolu něco krásného

Richard Kalužík

Hand Letteringový Umělec a Ilustrátor

Jsem umělec v oblasti hand-letteringu spojeného s ilustracemi se sídlem blízko Brna v Česku, specializující se na nadčasový vintage a retro design, vyjadřující Vaši jedinečnost!

Lettering je umění kreslit písmena. V češtině bychom mohli použít výraz písmomalířství, který ovšem neodpovídá plně mému uměleckému zaměření.  Kombinuji písmo s pasujícími ilustracemi, různě si s ním hraji, “porušuji pravidla” a díky tomu vzniká design, mající duši, vyprávějící příběhy a přitahující publikum.

Přibližte se vašim zákazníkům, buďte pro ně lidští, vtipní a inspirativní.

Zažádat o spolupráci

MRKNI NA MOJE PRODUKTY

NEW
3959
NEW
3959
Sleva
NEW
3949
NEW
3959
NEW
3959
3959

co získáte od
letteringového umělce?

Od obyčejného grafika se umělecký písmomalíř liší několikanásobnou hodnotou a sílou výsledné grafiky. Klasický grafik najde písmo, z části hodící se pro vaši věc a napasuje jej tam. Umělec nakreslí každou čárku a vytvoří kompaktní design. Lidské oko pozná ruku za grafikou, která tak upoutá obrovskou pozornost a vytvoří most mezi vaším cílem a publikem.

Jak pracuji

portfolio

Ukázka několika prací, které jsem v minulosti dělal. Můžete z něj vidět, jaký styl ode mne čekat a na jakých různých projektech lze se mnou spolupracovat.

spokojení zákazníci

Co říkají ti, kteří se mnou spolupracovali?

Shrnuto – doporučuji!

Líbí se mi Richardův postup vytváření loga. Jde vidět, že práci dělá naplno. Je to ten typ člověka se kterým se na nečem domluvíte a platí to. Pokud řekne, že začne v prosinci prvního, tak v prosinci prvního ráno můžete očekávat, že začne pracovat a ozve se vám. Prostě profesionální přístup po všech stránkách… Těším se na další spolupráci

Michal Chylík
Brnooffice.cz

Dle našich představ

Spolupráce s Richardem probíhá vždy hladce, rychle a dle našich představ. Dokáže přesně pochopit naše požadavky a přenést je na “papír”. Vyhovuje nám také Richardova kreativita a samostatnost.

Sára Sanža / brnooffice.cz

Testimonial

V oboru se opravdu orientuje

S Richardem spolupracuji už řadu let na řadě projektů. Co se grafiky týká, zatím jsem neměl možnost spolupracovat s nikým lepším. Richard odvádí svoji práci precizně, vždy v čas a v oboru se opravdu orientuje.

Radim Kučera / radimkucera.cz