Tapeta “YOU ONLY FAIL” zdarma ke stažení

Tapeta “YOU only Fail” Zdarma ke stažení


Velmi se omlovám, že jsem vás nechal čekat půl roku na další příspěvek a s ním další obrázek. Nechápu, jak to mohlo tak rychle utéct. Každopádně se toho mezitím stalo tolik, že bych o tom mohl napsat celý další článek. Budu se vám to snažit trochu vynahradit a dávat nějakou dobu tapety ke stažení dvakrát do měsíce. Jako vždy jsem pro Vás připravil další tapetu a produkty s tímto desgnem v mém shopu. Tento měsíc má téma “You Only Fail When You Stop Trying”. Odkaz ke stažení najdete na konci článku.

Líbí se vám tapeta pro tento měsíc a rádi byste vlastnili fyzický produkt? Mrkněte na můj shop, kde najdete vše od uměleckých tisků po obaly na mobil.

ÚVAHA

Dnešní doba je strašně rychlá. Mnohdy to vede k tomu, že chceme všechno hned a jsme ochotní si za to i zaplatit. Jsou ale situace, kdy nelze některé procesy urychlit. Například pokud se chceme něco naučit nebo vytvořit něco kvalitního a krásného. Musíme projít celým procesem. Nelze nic přeskočit. A to vede k tomu, že jakmile nám něco nejde tak rychle jak očekáváme, přestaneme se snažit. A v té chvíli jsme prohráli. A je možné, že jsem byli kousek od cíle. Pokud tedy nechceme selhat, jediné co musíme dělat je se nevzdávat! Učit se ze svých chyb a zkoušet to znovu a znovu.

LINKY KE STAŽENÍ

Pro váš desktop nebo Notebook
Pro váš Smartphone nebo Tablet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.