TAPETA “YOU CAN” ZDARMA KE STAŽENÍ

You Can

Tapeta “YOU CAN” Zdarma ke stažení

You Can

Již nějakou dobu máme další měsíc. Říjen je krásné období roku. Příroda se začíná připravovat na zimní spánek a vše kolem hraje barvami. Dnes jsem ráno cestoval vlakem a viděl nádhernou podívanou. Všude kolem byla mlha, za které vystupovaly vrcholky kopců zářících zlatou, červenou, oranžovou a zelenou barvou. Podzim je pro mě asi nejinspirativnější období. To, že je další měsíc, také znamená, že jsem pro Vás připravil další tapetu a produkty s  tímto desgnem v mém shopu. Tento měsíc má téma “You Can”. Odkaz ke stažení najdete na konci článku.

Líbí se vám tapeta pro tento měsíc a rádi byste vlastnili fyzický produkt? Mrkněte na můj shop, kde najdete vše od uměleckých tisků po obaly na mobil.

ÚVAHA

Ty nikdy nebudeš tak dobrej jako ostatní. Oni mají od narození větší talent. Tímhle se přece neuživíš. Slyšeli jste už od někoho podobné věty? Mnohdy se setkávám s tím, že lidé se velice rádi vymlouvají, srovnávají a stěžují. A je to mnohdy právě proto, že mají v okolí lidi, kteří je nepodporují v tom, co chtějí dělat a čeho chtějí dosáhnout. Chybí jim motivace, někdo kdo by je nakopl a povzbudil. je normální, že občas pochybujeme a nevíme, jestli něco zvládneme nebo zda jdeme správným směrem. Nejlepší je proto být ve společnosti lidí, kteří jsou na stejné vlně a chtějí nám pomoci. Takoví lidé nám řeknou, ano, děláš správnou věc a máš na to! 90% úspěchu je v naší hlavě.

90% úspěchu je v naší hlavě.

Mysli pozitivně! I když teď možná máš pocit, že to nedáš, není to pravda. Máš na to! Podnikni kroky k tomu, aby ses přiblížil svému cíli. Pokud budeš chtít vypít colu, plechovka bude zavřená, ty budeš říkat, že nemůžeš a neotevřeš ji. Napiješ se někdy? Ne. Navíc to, že nemůžeš, je pouze relativní. Jakmile uděláš ten krok a otevřeš plechovku, pak už můžeš pít. Stačí tedy otevřít tu obraznout plachovku v hlavě.

LINKY KE STAŽENÍ

Pro váš desktop nebo Notebook
Pro váš Smartphone nebo Tablet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..