Tapeta “Difficult roads…beautiful destination” Zdarma ke stažení

Difficult roads often lead to beautiful destination

Tapeta “Difficult roads…beautiful destination” Zdarma ke stažení

Difficult roads often lead to beautiful destination

Začínáme zlehka. Možná jste si toho už všimli na mé uvodní stránce, ale chtěl bych se s vámi každý měsíc podělit o tapetu pro vaše zařízení. A společně s ní také o některé moje myšlenky, které mě při tvorbě daného letteringového díla napadly nebo mě motivovaly k jeho ztvárnění. Přišla mi velká škoda zahodit ty skvělé designy, které jsem vytvořil během mé výzvy. A tak hned první tapetou, kterou si můžete tento měsíc stáhnout, je tento úžasný citát, který jste již měli možnost vidět: “Difficult roads often lead to beautiful destination”. Odkaz najdete na konci článku.

Líbí se vám tapeta pro tento měsíc a rádi byste vlastnili fyzický produkt? Mrkněte na můj shop, kde najdete vše od uměleckých tisků po obaly na mobil.

ÚVAHA

Hodně lidí odradí, když chtějí něčeho dosáhnout, pokud nevidí ihned výsledky a cesta je náročnější než očekávali. Každý chce vše ihned. Ale už zapomínáme, že některé činnosti zaberou čas, energii, sebeovládání a sebezapření. Čím dál víc mám pocit, že je to zčásti způsobené sociálními sítěmi, kde všichni sdílí hlavně výsledky, to nejlepší. “Koupil jsem si nový mobil.” “Jsem na dovolené v Karibiku.” “Vytvořil jsem toto.” Ale už málo lidí vám ukáže, co všechno do toho museli vložit a jak tvrdě pracovali, než se tam dostali. Většinou vidíte jen výsledek, proces, kterým produkt musel projít, už ovšem ne. Stejně je to s Letteringem. Poprvé jsem o něj zavadil ještě na střední škole, což už je 5 let. Od té doby trénuji, zkouším a kreslím pokud možno každý den. Začátky byly náročné. Občas se podívám na moje první malůvky a musím se sám sobě zasmát. 😀 Ale také vím, že stále mám co zlepšovat.

Většinou vidíte jen výsledek, proces, kterým produkt musel projít, už ovšem ne.

sketch difficult roads
Na druhou stranu si užívám už samotnout cestu. Učit se nové techniky, nové styly a nová písma mě ohromě baví. Ohlédnout se zpět a vidět, jak daleko jsem došel, je skvělé. Nyní jsem se dal do psaní blogu, i když nejsem žádný spisovatel a upřímně mě psaní nikdy moc nebavilo. Vím, že to nebude jednoduché, ale chci to zkusit a někam se zase posunout. Jedním z důvodů, proč jsem začal blog bylo, abych s vámi mohl sdílet víc z toho, co se děje za oponou. Uvidíte jakou má lettering hodnotu a co je potřeba do takového díla vložit. Například design tapety, kterou vidíte v úvodním obrázku začínal nějak takto.

Vypadá hrozně a zvládl by to snad každý. Jenže to je jen začátek. Začátek, kterým se musí projít. Bez něj by nikdy nevznikla výsledná písmokresba. (snažím se přijít na to, jak překládat Lettering a zatím se mi nedaří být jednotný 😀 ) V některém z příštích článků se určitě můžete těšit na pořádný rozbor celého mého procesu.

Ať už tedy chcete začít s kreslením uměleckých nápisů, naučit se hrát na nějaký hudební nástroj, zkusit tančit, věnovat se svému duchovnímu rozvoji nebo se jakkoli zlepšit. Nikdy se nenechte odradit těžkými začátky a sledujte každý pokrok, který se vám podaří.

LINKY KE STAŽENÍ

Pro váš desktop nebo Notebook
Pro váš Smartphone nebo Tablet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..