Letteringová dobrodružství začínají

Vítejete na blogu o letteringu

Letteringová dobrodružství začínají

Vítejte
Už je to půl roku, co jsem skončil s mojí výzvou, kdy jsem každý den po celý rok tvořil letteringové kresby. Rok jsem se zdokonaloval, každý den mě posunoval dál a dál, učil jsem se nové techniky a jistotu v ruce. Možná jste si říkali, jestli je to konec a už ode mne nikdy nic neuvidíte ani neuslyšíte. Takovou radost vám, ale neudělám. 😛 Pokud mě sledujete na instagramu (Ne? tak to určitě okamžitě napravte! @rkaluzik), víte, že se občas o něco podělím. Dlouhou dobu jsem přemýšlel, kam se chci s letteringem posunout. V hlavě mám plno projektů, do kterých bych se rád pustil. Spustit e-shop s vlastními výrobky, pustit se do zkrášlovaní tabulí v Brně a okolí nebo začít pořádat kurzy letteringu (ručního kreslení nápisů).

Rozhodl jsem se, že začnu něčím jednodušším. Chci být důslednější ve sdílení všeho co dělám. Začínám tedy psát blog! Zde ohalím všechna dobrodružství, která se odehrávají během tvoření těch krásných nápisů. Pokusím se vám předat i část sebe, dám vám nahlédnout do toho, co mě motivuje, proč mám rád co dělám a také jaká se skrývá hodnota v tomto umění. Je pro vás Lettering natolik přitažlivý a chcete se naučit tvořit krásné nápisy nejen pro sebe, ale i své přátele? Ukážu vám, jak začít a budu vás motivovat to nevzdat. A jakmile se odhodlám posunout dále, zde se to dozvíte jako první!

Už se nemůžu dočkat až zveřejním, co pro vás mám nachystané. Pokud jste nadšení stejně jako já, tak sdílejte, komentujte a přihlašte se k odběru mého newsletteru ať nikdy nic nezmeškáte. Opravdu upřímně vám mohu říci: “Byla by to obrovská škoda!”.

Přihlas se k oběru newsletteru!

Získejte bonusový obsah exkluzivní pouze pro odběretale a přístup ke všem informacím jako první! Stačí vyplnit vaše jméno a e-mail.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.